Мобильная версия
Войти

Все форумы
Авиационный
Сослуживцы
Авторские

З Новим роком, Укра?но!

 ↓ ВНИЗ

123

01.01.2008 00:38
Вс?м причетним до ав?ац??, всьому народу щастя ? зд?йснення мр?й!
Backfire
01.01.2008 01:05
Спасибi, й вам того ж. Всех с наступившим!!!
Smart
01.01.2008 01:16
ЧО?!
Бизон
01.01.2008 01:18
Анатолий Лизвинский и Кубанский казачий хор:
'Роспрягайтэ, хлопци, конэй' (украинская народная песня):
http://mp3.retroportal.ru/8/ku ...
01.01.2008 01:20
Анатолий Лизвинский и Кубанский казачий хор:
'Роспрягайтэ, хлопци, конэй' (украинская народная песня):
http://mp3.retroportal.ru/8/ku ...
01.01.2008 02:45
Ми ?з приятелем удвох
Працювали на дизел?
В?н мудак ? я мудак
Ключ? в нас попиздили
Черномырдин
01.01.2008 03:06
Ну что вы...там...не надо так...ведь и мы...а то...как-то...
Староконь
01.01.2008 03:07
Люблю укра?нську природу.
Гарчий борщ, холодну воду,
? повну пазуху ц?цьок.
01.01.2008 03:30
Украина, Белоруссия и Россия неразделимы! С Новым годом братья, будьте здоровы и процветайте!
Конторолёр
01.01.2008 04:08
Хлопци. З НОВЫМ РОКОМ ВАС. Щоб у наших ворогив в роти пирья поросло, и воны горилку пыть нэ моглы.
Всех благ ребята, и главное здоровья всем. А остальное мы осилим.
Конторолёр 01/01/2008 [04:08:06]
01.01.2008 04:22
Вы шутить со смыслом изволитете.
Ua
01.01.2008 04:34
З Новим роком, з Новим Щастям! Хай змiцнюються рiвноправнi зв'язки мiж нашими трьома братнiми слов'янськими народами, по великому рахунку нам нема чого дiлити, мир та спокiй усiм сiм'ям! А полiтикiв - на смiття!
ИЛ-18Д
01.01.2008 04:43
ты ж мене пидмнула
01.01.2008 04:45
Ua, ура!!!
Ua
01.01.2008 05:00
Ну, якщо пiдманула... - виборне:

Ти казала у вiвторок
Поцiлу?ш разiв сорок
Я прийшов, ти не прийшла -
Пiдманула, пiдвела.

Ти казала у п'ятницю
Пустиш мене пiд спiдницю,
Я прийшов, тебе нема -
Пiдманула, пiдвела.

Ти казала, що умру,
Я зробив тобi труну,
I принic, а ти жива -
Пiдманула, пiдвела.
01.01.2008 05:42
Достойно так ответил. А если кто знает-Марина Логинова, найти не могу. Я думаю, был лучшшй шанс. Из Мадьярии девушка, ну или из границии.
Авионик
01.01.2008 08:10
С наступившим Новим Роком, шановни господаре!
Ще не вмерла Украина?
За Вас усих рюмочку гарилки уже накатил, ностальгия начинает душить, я ведь заканчивал КИИ ГА.
До побачения у мисте Кииве!
восток
01.01.2008 08:28
не стрuмався, дару?те, будьмо!
Ю
01.01.2008 10:26
Дорогi спiввiтчизники! У вiвторок, 18 грудня, було сформовано новий украiнський Уряд. Ви бачили, як це в?дбувалося. Такого загострення пристрастей укра?нський парламент, напевно, не знав н?коли. За владу трималися м?цно. Псували систему 'Рада', виривали з рук депутатськ? картки, ламали комп'ютери ? м?крофони. Проте сценар?й неск?нченного конфл?кту ? протистояння не пройшов. Оск?льки ? т?льки одна пол?тична сила ? ?дина пол?тична парт?я, яка може жорстко ? безумовно диктувати свою волю. Це Народ Укра?ни. ?ншим парт?ям це не дозволено.

Я хочу, щоб пол?тики звикали до того, що буде не так, як хочуть вони, а так - як скаже народ - на виборах, референдумах, на сусп?льних слуханнях ? нав?ть в сво?х листах. Спасиб? Вам за те, що Ви пов?рили ? прийшли на достроков? вибори, як? вс? зм?нили у Верховн?й Рад?. У Уряд?. У кра?н?. Спасиб? Вам за те, що Ви не втратили в?ру, не опустили рук, а в боротьб? отримали шанс дал? будувати свою кра?ну. Ви зробили все в?д вас залежне. Тепер - наша черга повертати Вам довг?. Я хочу, щоб ви в?дзначили в календар? сьогодн?шню дату. Це - той день, коли влада поверта?ться обличчям до людей.

Ми почина?мо процес очищення кра?ни, ? я зроблю все для того, щоб брудн?, т?ньов? грош? н?коли б?льше не були ключовим чинником укра?нсько? пол?тики, щоб народних депутат?в не купували, як худоба на базар?, щоб б?льше н? у кого з пол?тик?в не сверб?ли руки легко заробити дек?лька десятк?в м?льйон?в долар?в на зрад?. Кр?м того, у тих людей, як? платили по тридцять м?льйон?в долар?в за зраду, б?льше цих т?ньових м?льйон?в не буде. В найближчий день буде скасована депутатська недоторканн?сть, п?льги, корумпованих депутат?в позбавлять депутатства на парт?йних з'?здах, зм?ниться кер?вництво правоохоронних ? контролюючих орган?в.


Ситуац?я в кра?н? сьогодн? досить непроста. Вона дуже ч?тко була обкреслена одним з нових м?н?стр?в п?сля першого ознайомлення з ситуац??ю. В?н сказав: 'М?н?стерства транспорту ? зв'язку в кра?н? нема?'. Цю характеристику можна дати кожн?й сфер? управл?ння кра?ною. Ви це в?дчува?те щодня, коли стика?теся з неконтрольованим зростанням ц?н, вибухами газових систем ? шахт, в?дсутн?стю робочих м?сць, зухвалою корупц??ю, м?зерними пенс?ями ? зароб?тними платами, безв?дпов?дальн?стю влади. Так, все це ?. Але хай вас це не ляка?. ?нш? кра?ни св?ту за л?чен? роки приводили порядок в сво?му загальному будинку п?сля во?н, революц?й, тотальних землетрус?в ? нищ?вних цунам?. Ми з вами не г?рше ? не дурн?ше, ? теж наведемо ч?ткий лад п?сля с?мнадцяти рок?в так званих 'глибоких реформ'.

Ми почина?мо д?яти ? перш за все, я хочу встановити прям?й, без будь-яких посередник?в, контакт з вами. З п?дпри?мцями, л?карями, прац?вниками осв?ти, культури ? мистецтва, науковцями, шахтарями, металургами, пенс?онерами ? студентами, транспортниками ? селянами, з представниками вс?х соц?альних ? профес?йних команд. Я сама хочу почути безпосередньо в?д вас, з якими проблемами ви живете, що вам заважа? бути щасливими ? усп?шними. Я навчу всю урядову машину п?дкорятися вашим ?нтересам, а не займатися самозадоволенням. По-друге, ми точно ? н? за яких обставин не прагнутимемо перекладати в?дпов?дальн?сть за ситуац?ю в кра?н? на наших попередник?в. Це не наш? методи.

У Укра?н? склалася погана традиц?я. Щоб виправдати власну бездарн?сть ? неробство, кожен новий уряд звинувачу? сво?х попередникам у вс?х гр?хах. Коли в зростанн? ц?н уряд звинувачу? св?тов? тенденц?? ? арабських шейх?в, в п?двищенн? тариф?в - кер?вник?в Жек?в, а в подорожчанн? я?ць або молока - кор?в ? курей, - це сором для кра?ни. Перекладати з себе в?дпов?дальн?сть - це не державна позиц?я. Це - плач Ярославни з приводу власно? нед??здатност? ? невм?ння. А ми прийшли не для того, щоб скаржитися, а для того, щоб п?дн?мати кра?ну, узяти в?дпов?дальн?сть на себе ? не ховатися в?д виклик?в. Уряд, що д??, повинен нести в?дпов?дальн?сть за ситуац?ю в кра?н?. Але якщо в цьому м?сц? хтось з нечистих на руку бюрократ?в полегшено з?тхнув, то в?н посп?шив. Оск?льки це зовс?м не означа?, що ми проголошу?мо велику ? абсолютну амн?ст?ю вс?м порушникам закону. Так не буде!

Буквально з першого дня роботи нового Каб?нету м?н?стр?в ми почали Всеукра?нську Антикорупц?йну Експертизу - рев?з?ю сумн?вних операц?й колишньо? влади. Ми винн? ч?тко знати, що вони встигли натворити. ? я гарантую, що ми перев?римо кожну витрачену коп?йку, кожен тендер, кожну л?ценз?ю, кожен незаконний акт приватизац??. Хай н?хто не сумн?ва?ться - за вс? темн?, незаконн? справи доведеться в?дпов?дати. Вс? м?н?стри ? чиновники, як? зараз прийшли до влади, теж повинн? знати, що кожне ?х р?шення також проходитиме антикорупц?йну експертизу. У нас не буде 'сво?х', недоторканних пол?тик?в ? чиновник?в, яким н?бито Богом дано право працювати поза Конституц??ю ? всупереч законам. До чиновник?в, призначених на посад? нашим урядом, сьогодн? ми в?дноситимемося значно требовательн?? ? жорстк?ше, н?ж до тих, що були. Спод?ваюся, що в цьому контрол? за демократичною владою нам щиро допоможе опозиц?я.

А ми, як влада, дамо опозиц?? для цього контролю ? д?й щонайширш? повноваження. Хаосу в кра?н? б?льше не буде. Буде - порядок. Моя прем'?рська етика проста ? зрозум?ла: хто хоче працювати - працюватиме, хто хоче красти - той в?дпов?датиме. ? все, альтернатив не ?сну?. Я не на?вна людина ? знаю, що справжн?й порядок в кра?н? не потр?бний майже н?кому, окр?м самого народу Укра?ни. ? ми в?дда?мо соб? зв?т, який колосальний оп?р нам надаватимуть корумпован? структури, ол?гарх?чн? групи, середня ланка саботуючо? бюрократ??, продажн? експерти ? пол?тологи. Якщо вони витрачали м?льйони долар?в на те, щоб не допустити створення демократично? коал?ц?? ? формування нового Уряду, то зараз вони кинуть м?льярди для того, щоб зупинити наш Уряд ? зруйнувати демократичну коал?ц?ю. Адже вони нав?ть не планують н? очищатися, н? жити чесно.

Добре проплачена дискредитац?я Прем'?р-м?н?стра ? Уряди почнеться вже сьогодн?, ? я поводжуся до Вас з проханням не в?рити чорн?й пропаганд?, а разом пройти шлях очищення, розвитку ? становлення прекрасно?, усп?шно? кра?ни. В?дноситеся критично до руйн?вно? пропаганди. Це робитимуть т?, кому ми перекри?мо брудн? схеми для збагачення. Ми не в?дмовля?мося н? в?д одн??? сво?? об?цянки, ми несемо повну в?дпов?дальн?сть за кожне сво? слово, за кожне передвиборне зобов'язання. Наша передвиборна програма ? Програма д?яльност? нового Уряду - це тотожн? реч?. Коли в середу вранц? я прийшла в Каб?нет М?н?стр?в, першу нараду, яку я провела, - це зустр?ч з розд?лом Ощадного банку Укра?ни. Ми обговорили можлив?сть впродовж двох рок?в повернення втрачених заощаджень людям. Ми знайдемо р?шення. ? дал? щодня буде присвячений виконанню даних вам зобов'язань.

? знайте, коли я говорю 'Ми зробимо, Ми викона?мо, Ми наведемо лад' - я маю на уваз? ?дн?сть Президента Укра?ни, Уряду ? демократично? коал?ц?? у Верховн?й Рад?. ?дн?сть, яка я н?кому не дам зруйнувати. Ви зна?те, що у нас ? стратег?чна програма розвитку 'Укра?нський прорив. Для людей, а не для пол?тик?в'. Ця програма охоплю? абсолютно вс? област? народного господарства, вс? сфери життя ? врахову? ?нтереси кожно? людини. Ми зробимо все для того, щоб п?дняти Дух ? Духовн?сть Нац??, в?дновити ? вивчити правдиву ?стор?ю нашого народу. Повернемося до виховання патр?отизму ? любов? до сво?? Земл?. Укра?на б?льше не буде зоною культурного лиха, вона буде територ??ю високо? культури ? краси.

Не т?льки показниками зростання ВВП, а реальними в?дчуттям людей повинен вим?рюватися прогрес ? оц?нюватися д?яльн?сть Уряду. Ми - ?дина нац?я, ?диний народ, ?дина кра?на. Нам н?чого д?лити. Ми повинн? сп?льно вир?шувати т? завдання, як? стоять сьогодн? перед кра?ною. Без ?дност? людей, без консол?дац?? зусиль це буде зробити надзвичайно складно. Саме тому я сьогодн? закликаю вс? пол?тичн? сили припинити розбрати, припинити блокади ? колотнеч? в парламент?, в?йни компромат?в ? вза?мних образ. Нам не потр?бн? велик? скандали, нам потр?бна велика Укра?на.

117 рок?в тому велика Леся Укра?нка написала: 'Без над?? спод?ваюся'. Я - спод?ваюся з над??ю ? упевнен?стю. Спок?йно будуйте сво? життя. Все буде добре в нашому укра?нському будинку. У нас ? все для того, щоб бути усп?шними. Вже через дек?лька рок?в ми гордитимемося тим, що живемо у Велик?й Кра?н?. Та допоможе нам Бог!
01.01.2008 10:44
Так будем. Я ж тож, вуйко с полонины. Таки кляты москали на ведьмачведрах по нибу скикали и тудысть и судысть. Та я думку смекаю, литают. Туточки мы им ракетой и взжирим. А че господаре, и не вжаритиь. Рокета одна, господарство кохане.
восток
01.01.2008 11:25
Ну что интересный, побалакаем на мове истчо.

Уверен, много людей сделает это гораздо лучше.
Поручик
01.01.2008 13:25
С новым годом! Ничого, що я росийскою мовою?;)
Director
01.01.2008 13:38
Не у всех видать праздник удался! Вон какой сердитый аноним нарисовался!
Поручик
01.01.2008 13:42
Ипона мать! Мы оказывается дома у Анонима!
Усё-усё! Беру шапку и ухожу.
А у него, мож, оливье несвежий;)
восток
01.01.2008 14:37
гей! Ти не вуйко той що м?й клон.добре що хоч не анон?м.
Nikol
01.01.2008 14:45
Очень долго служил на Украине, единственное, что могу сказать - это прекрасные, добрые, работящие люди. Национализм присущ практически всем народам - даже в благополучной Швейцарии, оказывается, живут разные этносы, которые ненавидят друг друга. То же самое в Англии (шотландцы, англосаксы, ирландцы), в Бельгии и т.д. Пока в России была сильная власть, она держала всех в кулаке, подчас за счёт тех же русских, улучшала жизнь и быт национальных окраин, строила разные Днепрогэсы, завод по выпуску Ил-76 в Узбекистане, восстанавливала после разных катаклизмов города в Таджикистане, Армении и т.д. Я был в ужасе, когда увидел в конце 80-х годов города Подмосковья - полная разруха. Так что, всё закономерно -от слабого все бегут и ещё пытаются лягнуть. А Украина - она никуда не денется, у нас почти один язык и вера и, кроме как быть с Россией у них нет другой альтернативы. Надо просто законодательно разрешить украинцам с читать себя основателями Российского государства (есть у них такой пунктик) и они тогда будут согласны на всё.
Счастья и благополучия тебе Украина!
MAN
01.01.2008 16:03
Вс?х з новим роком панове! Нехай зд?йсняться вс? ваш? мр??!
Авионик
01.01.2008 17:14
Полностью согласен с Николом от 01/01/2008 [14:45:17]. Хохлы мы или кацапы, нам по барабану! Мы всегда были, и надеюсь, останемся, хорошими друзьями, кровь у нас одна!
А то, что Юльку выбрали, пусть голова болит у тех, кто ее выбирал.
Украина, Я люблю тебя и надеюсь на взаимность!
Малыш1
01.01.2008 17:21
Привет Кировограду!!!
Alexz
01.01.2008 18:46
Не мое, но тоже интересно

Дорогий укра?нський народе, дорог? сп?вв?тчизники, на пороз? нашого дому новор?чна година. З цього зимового пов?тря, що огорта? Святу Соф?ю, в Укра?н? народжу?ться свято.

У мо?му серц? спок?й ? впевнен?сть за нас ус?х.

Я хочу сказати вам прост? ? близьк? слова. Це слова любов?, вдячност? ? п?дтримки до кожного з вас: до знайомих ? незнайомих, р?дних ? далеких - добрих, прекрасних людей, нашого народу, до якого належу серцем ? душею, без якого не мислю свого життя.

Чи зручно президенту говорити про сво? почуття? Так, я глибоко впевнений, що так. Сьогодн? про найглибш? переживання, про ставлення одне до одного ма?мо говорити вс? - у наших с?м'ях, у святкових товариствах, не забуваючи н? про кого, про жодне найсамотн?ше серце.

Минув складний р?к. Прожито багато п?днесень, драм ? радощ?в, але ми сильн? ? ця добра ? тверда сила продовжу? наш шлях.

Я не омину пол?тики. У житт? кра?ни в?дбулися зм?ни. Ми обрали новий парламент ? значення цього вибору б?льше, н?ж пол?тика.

У наших руках великий, д?йсно житт?вий шанс. Ви, дорог? сп?вв?тчизники, зупинили загрози, породжен? зрадою ? розбратом пол?тик?в.

Ви сказали сво? слово ? це сильний урок - завдяки вам влада вчиться зм?нюватися. Я зробив усе, щоб ця наука почалася, ? я зроблю все, щоб вона не була втрачена.

Р?к, що мина?, дав багато над?й ? об?цянок. У роц?, що приходить, вони повинн? стати практичним результатом

Найважлив?шим для мене було економ?чне зростання, боротьба з б?дн?стю ? безумовно соц?альн? ?н?ц?ативи, що стосуються майже 35 м?льйон?в людей. Моя позиц?я категорична - вони мають ? будуть виконан?.

Ми вивели укра?нський корабель з виру ? тепер час для спок?йно? ? злагоджено? роботи.

Я почав з? сл?в про ставлення одне до одного. Прост? ?стини: любов, сп?впереживання, п?дтримка - вони головн?, найголовн?ш?.

Укра?на була ?диною у радост?, коли здобула перемогу у прав? прийняти ?вро-2012. Не майте сумн?ву: змагання буде г?дно проведене у наш?й держав?.

Укра?на була ?диною у гор?, коли втратила невинних людей у немислимих авар?ях у Дн?пропетровську ? на шахт? ?мен? Засядька. Ц? катастрофи, ?хн? жертви, ?хн? причини не будуть забут?.

Щось дуже важливе зрушилось у нас всередин?, коли ми разом з? 193 державами св?ту вшанували пам'ять Голодомору ? усв?домили його причину - зрештою, ми усв?домили себе ?диною нац??ю.

Ми були ?диними у багатьох напружених, драматичних, але й обнад?йливих ситуац?ях.

Нам дуже багато належить зм?нити. ? ця зм?на поляга? у нас самих.

У кра?н? ма?те з'явитися настр?й п?днесення. У кра?н? мусить постати культура дбайливого господаря, небайдужого до того, у якому стан? його д?м, п?д'?зд чи то вулиця. Цей господар кожен з вас.

Нам треба думати про життя ? д?яти задля життя. Задля наших д?тей, ж?нок, батьк?в. Задля продовження роду, задля його здоров'я ? його майбутнього.

Ми здатн? в?дновити правду про нашу ?стор?ю. Ми здатн? зрозум?ти суть нашо? приналежност? до Укра?ни.

Ми здатн? на глибш? добр?ш?, толерантн?ш? вза?мн? почуття. ? про це треба говорити щодня ? щодня д?яти. Бо ? наше з вами неповторне життя, ? держава, ? в?ра у наш усп?х.

Усе буде добре. Хай новор?чний в?тер понесе ц? слова в?д Соф?? до Говерли, в?д Говерли до Криму, до нашого Сходу, до нашого Заходу, до нашого П?вдня ? нашо? П?вноч?.

Надходить р?к великих можливостей. Я прошу у Господа м?цного здоров'я, щастя ? добра для кожного з вас, для кожного з нас, для наших с?мей ? нашого народу.

Я в?таю вас, мо? дорог? сп?вв?тчизники, з Новим 2008 роком!
NAVIGATOR
01.01.2008 20:47
Дорогие братья хохлы! Ну вот! Как горилки примете, так приятно с Вами общаться. Так что предлагаю стаканами и на нормальное общение... Привет НАВИГАТОР!
01.01.2008 20:54
Та ни, вы не понимаете сути. А суть учем. Надо запилякать рокету, на запад, нихай на восток. Шевченко отдыхает и нервно курит в стороне.
П-к Щербинин
01.01.2008 21:08
Отож
банкирша
01.01.2008 21:35
Щедрiвочка щедрувала, З Новiм роком поздравляла, Щоб i курi в вас
неслiся, щоб и свинi в вас велiся, щоб и кiт у хатi нявкав i собака в
дворi гавкав, щоб ваш дiм фiнансiв мав, а в господаря стояв.

Не ругайтесь! Улыбнитесь!
Контролёр
01.01.2008 21:46




Мамо, а шо, была Киевская Русь?
- Была, сынку, была ...
- Так шо, мы все москали?
- То не, то москали все хохлы.
SKYPAN
01.01.2008 22:42
А я дембельнулся на (в) Украине, и очень себя комфортно чувствую.
И никто у меня паспорт за целый день хождения по Киеву не спрашивает.
Ни разу.
И летать на частном самолете можно куда хочешь.
Заявку дал по телефону, добро получил - и полетел.
Вот так-то вот, братья славяне!
Пилот ИЛ-76
01.01.2008 22:44
Банкирше
Молодчинка!!!
Я такойи щедривкы и не чув николы.
Улыбнулся. Искреннее спасибо.
С Новым Годом всех!
Ангел
01.01.2008 23:02
Кто тут вспомнил добрым словом на?...ну вот и привет вам из Крыма!Привет из Севастополя! С Новым Годом!
01.01.2008 23:16
Не ругайтесь! Нада нашего мышонка недоделанного женить на ихней бешеной бабе с рулем на голове и все ОК!
б/у СБТ
01.01.2008 23:26
Друзья УКРАИНЦЫ, от всей души поздравляю вас всех с Новым годом !

Желаю вам, вашим детям, близким - здоровья, счастья, благополучия.
Не обращайте внимания на реплики отдельных идиотов. Слишком много у нас общего - друзей, культуры, ментальности( о какое слово вспомнил ). От себя скажу так - за своих однокурсников, служащих на Украине, в Молдавии, Грузии, Латвии и т.д. пасть порву любому, и уверен, повторюсь - УВЕРЕН, они поступят точно так-же.

РОССИЯНИН. ВТА. Псков, Оренбург.
на какую это четверть украинец (сизокрылый турман)
02.01.2008 00:05
Украна, поздравляю з Новим роком!!!
Ангелочек
02.01.2008 00:13
б/у СБТ: молодец, здравые мысли! Какая разница где мы?Мы славяне и выходцы из одного государства!У меня нет родных вообще, а у других на половину бывшего СССР раскидано и что , делить теперь государства? Наш Севастополь вообще на расколе- исконно русский город( созданный Екатериной) рвут на части два государства. Украинская речь здесь слух режет. Ребята, давайте жить дружно!!!
02.01.2008 00:25
Як помру, то поховайтэ мэнэ на могыл?
Сэрэд стэпу шырокого на Укра?н? мыл?й...
Ребята простите за произношение. Поздравляю всех с Новым годом. Всех кто летает и тех, кто свое уже отлетал:
Рожден на Украине, жил в России, летаю в Беларуси. Конкретный СССР.

02.01.2008 00:38
еЩЕ РАЗ ПРОСТИТЕ ЗА ПРОИЗНОШЕНИЕ , ЭТО ШЕВЧЕНКО , НЕ РУГАЙТЕСЬ С нОВЫМ гОДОМ! е-МОЕ яУЖЕ ГОТОВ
б/у СБТ
02.01.2008 00:50
Друзья, мож кто выложет : Постой паровоз, не стучите колёса...
Только на украинском. Помню Шамутыло под гитару пел, вся общага подпевала..
Ээххх...ностальгия...
Nikol
02.01.2008 09:54
Ребята, вот заживём мы тут в России хорошо (эх, когда только это будет) и начнём опять разрешать к нам всем присоединяться. А пока, мне кажется, на Украине простой народ живёт не хуже нашего, а военные пенсионеры получают даже больше, чем у нас. Пропаганда она очень сильно давит на мозги и люди очень быстро перепрограммируются. Я вот был в Белоруссии во времена Шушкевича в командировке, так там таких ужасов насмотрелся и наслушался по радио и телевизору про Россию! Вспоминали какие-то битвы времён Ивана Грозного, в которых белорусы побеждали этих варваров с Востока, ну и т.д. Так что всё зависит от верхушки-как она повернёт, так и будет. Только всем надо помнить, что когда будут проситься к нам обратно, то вступительные взносы значительно повысятся: грузин заставим слить нам всё вино, у азеров - нефть, ну и т.д. А с Украины ничего кроме сала и не возьмёшь.
Iliy
02.01.2008 10:27
Привет земляки Украинцы!
З Новим роком усiх!
Всем счастья и Благополучия, выдержки и терпения пережить "бледные" времена.
Чтоб не загадил мозги националистический ГОН.Все мы родные братья СЛАВЯНЕ!
И Главное помнить, откуда пошла РУСЬ, Еще раз всех с НОВЫМ ГОДОМ!!!!!!!!!!
Dez
02.01.2008 10:33
б/у СБТ:

Друзья, мож кто выложет : Постой паровоз, не стучите колёса...
Только на украинском. Помню Шамутыло под гитару пел, вся общага подпевала..
Ээххх...ностальгия


У ВВ поищите. У меня где то ихний диск с этой песней валяеться.
Разъезжий
02.01.2008 10:40
Отдыхал недавно вместе с хохлами. Что оказалось примечаиельным, то что они очень неравнодушные люди. За три дня внушили мне, что Путин ведет Россию неверным курсом, что Тимошенко это завоевание всей украинской нации. То что если она и воровала, так ведь только русский газ. Далее узнал от них, что запад нам давно не враг, если америка и европа и построят свои военные базы на Украине, то только для того, чтобы помочь! Еще они посовтовали расчленить Россию, чтобы всем было удобнее пользоваться ее богатствами. И вообще, они рассказали, что у них теперь появился выбор, это их главное завоевание с момента распада СССР. Отличный памятник Бандере открыли! Очень красивый памятник. Теперь в Украине любят правду и знают сколько Бандера сделал хорошего! Это в России просто скрывают. А они вот раскопали столько документов, что просто все ахнули, какой Бандера хороший. В следующий раз поеду с кем нибудь другим отдыхать. Может еще что посоветуют в задушевных беседах.
02.01.2008 10:42
б/у СБТ
От себя скажу так - за своих однокурсников, служащих на Украине, в Молдавии, Грузии, Латвии и т.д. пасть порву любому, и уверен, повторюсь - УВЕРЕН, они поступят точно так-же.

Лучше не скажешь. Единственное но- в Латвии уже не служат. А так все верно.
123




 

 

 

 

← На главную страницу

Чтобы публиковать комментарии, вы должны войти на сайт.
Все форумы
Авиационный
Сослуживцы
Авторские

Реклама на сайте Обратная связь/Связаться с администрацией
Рейтинг@Mail.ru